خانه / قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

 

کاربران  گرامی :

با سلام

وب‌ سایت quizman.ir  یک وب‌ سایت علمی آموزشی و تخصصی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاکم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

وب سایت quizman.ir  یک وب سایت به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) پاسخ داده نخواهد شد.

ورود هر کاربر در سایت آزاد می باشد و می تواند از آزمون های رایگان و دیگر مطالب آن استفاده نماید.

هر کاربر می تواند با ثبت نام در مرکز آزمون در آزمون های  رایگان بصورت الکترونیکی در آزمون شرکت نماید و یا با دانلود آزمون های تحت سیستم اندروید در آزمونهای افلاین شرکت نماید .

مقررات مربوط به تولید آزمون اختصاصی و یا سفارشی:

اشخاص حقیقی و یا حقوقی میتوانند با ارسال ایمیل و هماهنگی با مدیریت سایت نسبت به سفارش آزمون بصورت انلاین و افلاین بصورت رایگان اقدام و در صورت موافقت نسبت به ارسال سوالات چند جوابی بصورت فایل اکسل (به هر تعداد ) به همراه لیست اسامی شرکت کنندگان ( بدون محدودیت شرکت کننده )اقدام نمایند .

ضمنا موضوع آزمون درخواستی  می بایست در تعارض با قوانین کشورمان نباشد و محتوای آن  شامل مطالب علمی آموزشی ، فرهنگی ، ادبی و… باشد .

نقطه نظرات کاربران :

کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی این سایت، شکایات خود را به مدیریت وب سایت اعلام کنند . مدیریت وب سایت موظف می باشد در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و پاسخ آن را اعلام نماید .

بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر quizman.ir  به عنوان منبع و برای مقاصد علمی و آموزشی  مجاز می باشد و  هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم  پیگرد قانونی خواهد داشت

استفاده از هرگونه ابزار جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات این سایت ممنوع می باشد .

هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.

این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید

مدیریت سایت

محمد علی نصیری

ایمیل : nasiri.167284@gmail.com

تلفن جهت ارسال پیامک : ۰۹۳۳۲۱۵۲۱۴۰